10 Eylül 2013

Gelinlik Arayışları 2.

BRIDE TO BE !!!!

Pronovias çıkartması :)

Sonunda Pronovias'tan randevu alıp, gelinlik giy çıkar işlemine başlayabilirdik. İstinye Park Pronovias'ta randevumuz saat 7'de idi.

Giyip çıkardığım modeller kalp yaka ya da m mi demeli? Ve "A" kesim imiş. Yukarısı dar, eteği aşağıya doğru açılan çeşidinden.

Bakalım neler denemişim, fiyatlar nelermiş.


pronovias gelinlik

Annem en çok bunu beğendi, gerçi ona göre "Hep aynı şeyi giymiş gibiymişim"!! :) Ayrıca kolumun fırtlamadığına da dikkatinizi çekerim :)

Kesik kesik çizgili olanları sevmedim ama o kısma dantel yapıp, doğal bir akış sağlayabiliyorlarmış.


İkinci karede yer alan gelinliğin fiyatı 6 bin küsür, son karede yer alanın ise 5200 gibi aklımda kalmış. Son karedeki gelinlik avrupada en çok beğenilen gelinlik seçilmiş.

Denediğim bazı gelinliklerin kolu ya da yakası vardı, fakat istediğiniz şekilde tadilat yapıyorlardı. Hatta sırtını da arkadaki koruma bandına kadar açabiliyorlar, "v" şeklinde. Eğer buradan bir gelinlik beğendiyseniz en geç 3.5 ay içinde karar vermelisiniz. Çünkü bedeninize göre yurt dışından sipariş edilip geliyor. Sonra üstünüze tekrar oynama yapılıyor. Eteğinize ışıltı falan dikebiliyorlarmış. Tabi ekstra bir ücret karşılığı. Örneğin ilk giydiğim bantlı dışında hiç birini benim bedenim değildi. Kıskaçla falan arkadan sıktırdık.

Çalışan hanım çok tatlıydı, sağ olsun çok da yardımcı oldu. Adını hatırlamıyorum ama kalp kalp <3 Ayrıca resim çekmeye izin vermeleri de çok güzel. Anamız babamız kuzenimiz kardeşimiz merak ediyor sonuçta :)


Galiba biz en çok bunu beğendik! Siz hangisini beğendiniz? 

Pazar gün ki durağımız ise Beymen Bridal. Acaba orada bizi neler bekliyor? :)

Sevgilerrr 

4 yorum:

  1. Bilselerdi gelinlik fotoları bloglarda gezecek, çektirirler miydi :):) hepiciği çookkkk güzel olmuş şeker :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için önemli..